• Wtorek, 22 września 2020
  • Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Zaproszenia

Kabaret Nowaki wystąpi w rabczańskim Amfiteatrze

Data: 12 sierpnia 2020, Środa / Ilość wyświetleń: 909

12 sierpnia o godzinie 19.00 w Amfiteatrze przy ul. Chopina wystąpi Kabaret Nowaki z nowym programem pt. „Za granicą żartu”.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety dostępne są już w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Bilety w internecie https://kabaretowebilety.pl/rabka-zdroj-kabaret-nowaki-za-granica-zartu/wydarzenie/1633

Źródło: MOK Rabka-Zdrój