• Wtorek, 9 sierpnia 2022
  • Imieniny: Romualda, Romana, Ireny

Zaproszenia

Rabczańskie Kino Plenerowe

Data: 30 lipca 2022, Sobota / Ilość wyświetleń: 1739

Jeśli szukacie pomysłu jak spędzać letnie wieczory w Rabce-Zdroju, to koniecznie wybierzcie się na Rabczańskie Kino Plenerowe. Czekają na Was filmowe Hity ostatnich lat! WSTĘP WOLNY!

Kiedy?

W każdą sobotę lipca prócz 16 lipca, już od godziny 20:30 będziemy czekać na Was przy wejściu na teren kina plenerowego! Pokaz filmu wystartuje o 21:00, a zakończy się mniej więcej o 23:00.

Gdzie?

Rabczański Amfiteatr (ul. Chopina 17, 34-700 Rabka-Zdrój). Wejście od strony Deptaku!

Repertuar

2 lipca – film animowany „SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH” (2016) 0+

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach.

9 lipca – film młodzieżowy „TATA KONTRA TATA” (2015) 12+

Brad Whitaker (Will Ferrell) jest nowym mężem Sary (Linda Cardellini) i ojczymem jej dwójki dzieci z poprzedniego związku. Oczywiście dzieci nie akceptują go i ten męczy się, by zyskać ich zaufanie. A kiedy staje już na progu przełomowej zmiany, pojawia się biologiczny ojciec (Mark Wahlberg).

23 lipca – film akcji „WORLD WAR Z” (2013) 16+

Gerry Lane (Brad Pitt) jest byłym śledczym ONZ, obecnie mieszkającym w Filadelfii wraz z żoną Karin (Mireille Enos) i dwiema córeczkami. Pewnego dnia, stojąc w ulicznym korku, jest świadkiem wybuchu tajemniczej zarazy. Po ugryzieniu przez zainfekowanych ludzie zaczynają się przemieniać i atakują następnych.

30 lipca – komediodramat „CZAS NA MIŁOŚĆ” (2013) 12+

Kończąc 21 lat Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że może podróżować w czasie. Po kolejnym nudnym przyjęciu noworocznym ojciec Tima opowiada rodzinną historię, że mężczyźni potrafią przemieszczać się w czasie. Tim może zmienić co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu.