Rano przy szkole w Rabie Wyżnej rozegrała się tragedia. Mąż zastrzelił żonę idącą do pracy, a potem popełnił samobójstwo.
Ofiary tragedii to kobieta i mężczyzna w wieku ponad 40 lat. Mężczyzna czekał kobietę, która szła do pracy i oddał w jej stronę kilka strzałów z pistoletu. Kobieta nie miała szans na przeżycie. Mimo szybkiej reakcji załogi zespołu ratownictwa medycznego, który stacjonuje w pobliżu, nie udało jej się uratować. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Około godz. 9 znaleziono jego ciało w polach, nieopodal dawnego majątku w Rabie Wyżnej. Popełnił samobójstwo.
mr/