1 czerwca kierownikiem Klubu Dziecięcego w Podobinie została Małgorzata Matuła, wyłoniona w drodze konkursu na to stanowisko.
Klub Dziecięcy w Podobinie przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 roczku do 3 lat, znajduje się w Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Podobinie, a dzieci będą mogły do niego uczęszczać od 1 lipca 2026 r.
Źródło: Urząd Gminy Niedźwiedź