• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 15 czerwca 2024
  • Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Reklama

Regulamin

Publikowanie informacji

Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i opracowania edytorskiego nadesłanych tekstów. Nadesłanie tekstu nie jest równoznaczne z jego opublikowaniem.


Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

Jako że czasami trudno odróżnić np. komentarz złośliwy (dopuszczalny) od chamskiego (niedopuszczalny), to czy się ukaże, czy nie – będzie podyktowane wrażliwością Redaktora i szeroko rozumianymi społecznymi zasadami kultury. I co najważniejsze: to Redaktor – także w sprawach, których nie reguluje Regulamin – będzie podejmował ostateczną, niezaskarżalną decyzję dotyczącą opublikowania lub usunięcia danego komentarza, nawet w przypadku, gdy nie łamie on Regulaminu, ale jest sprzeczny z interesem społecznym lub z innego ważnego powodu nie może się ukazać.

Wpisanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu. Kontakt z Redaktorem: kontakt@gorce24.pl.


Ogłoszenia

Ogłoszenia w portalu Gorce24.pl są bezpłatne. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i zastrzega sobie prawo do ich edytowania lub usuwania bez podawania przyczyny. Użytkownicy umieszczający ogłoszenia zobowiązani są do przestrzegania prawa, a przede wszystkim praw autorskich, i do nienaruszania praw osób trzecich oraz dobrych obyczajów. Wszelkie uwagi należy kierować na adres kontakt@gorce24.pl.
Zaproszenia
Zdjęcia

Koncert Szkoły Muzycznej

Piątek, 14 czerwca 2024

X edycja konkursu "Pięknego Czytania"

Czwartek, 13 czerwca 2024

Archidiecezjalny Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 10 czerwca 2024
Ogłoszenia
Reklama