• Gorczański Portal Informacyjny
  • Poniedziałek, 20 maja 2024
  • Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Reklama
Wiadomości
Data: 19 kwietnia 2024, Piątek / Ilość wyświetleń: 5792

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Podhalańskiej i Zakopiańskiej (zdjęcia)

Rabka-Zdrój: Firma Budimex informuje, że na dzień 22.04.2024 tj. poniedziałek godzina 7.00 planowane jest wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Podhalańskiej i Zakopiańskiej (przy budynku starego „Janosika") oraz na ul. Podhalańskiej bocznej.

Ruch na skrzyżowaniu ulic Podhalańskiej i Zakopiańskiej zostanie skanalizowany tymczasowymi by passami. Planuje się również zamkniecie fragmentu ul. Podhalańskiej bocznej (na wysokości budynku „Małopolskiego Centrum Edukacji") dojazd do posesji zostanie zapewniony od strony ul. Zakopiańskiej bocznej (od zjazdu z istniejącego by passa drogowego na wysokości Zakładu Mechanicznego).

Powyższe zmiany są związane w przebudowa układu drogowego oraz sieci podziemnych.

Przedmiotowa organizacja ruchu obowiązywać będzie do czasu wykonania robót docelowych związanych z przebudową układu drogowego w ciągu ulic Zakopiańskiej i Podhalańskiej.

Jednocześnie informujemy że w dniach 22.04 – 23.04.2024 w w/w lokalizacjach planowane są rozbiórki istniejących nawierzchni jezdni oraz ciągów pieszych co może powodować chwilowe utrudnienia w ruchu za które przepraszamy.

Poniżej schemat Czasowej Organizacji Ruchu zgodnie z zatwierdzonym Projektem.
Reklama
Zobacz także
Reklama