• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

Drogowcy malują, policjanci kontrolują, czyli niedziela na Patelniach (zdjęcia)

Data: 13 maja 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2685

Mimo ładnej pogody, w niedzielę na Patelniach w Chabówce nie było tłumu motocyklistów i rajdów po zakopiance.

Drogowcy znaleźli sposób na panów szybkich motocykli. Na sobotę i niedzielę zaplanowali... roboty drogowe. Przez weekend na odcinku zakopianki od kościółka św. Krzyża do wiaduktu malowali linie.

Także policja objęła Patelnie szczególnym nadzorem. Przez cały weekend porządku pilnowały tu cztery radiowozy, a policjanci kontrolowali niemal każdego, kto zjawił się tu na motocyklu.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Nr katalogowy grupa
15.05.2018 20:09

Doskonały pomysł żeby malowanie robić w weekend. Gratulacje!

xd
14.05.2018 15:38

no i gdzie te cwele na motorach na GP Chabówki!!!!! Listę startową szlak trafił hahahahaaaa

emeryt
14.05.2018 07:00

i pięknie wymalowane ...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »