Informacje

Nocny pożar w Podsarniu (zdjęcia)

Sobota, 21 października 2017 01:54

Przed północą ogień pojawił się w drewnianym budynku mieszkalnym w centrum Podsarnia. Spłonął niemal doszczętnie cały dach. W akcji ratunkowej wzięło udział kilkanaście strażackich zastępów OSP z okolicznych miejscowości i JRG z Rabki-Zdroju.

Miejski basen do wydzierżawienia

Piątek, 20 października 2017 19:27

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju wystawił do dzierżawy na okres 20 lat basen kąpielowy przy ulicy Do Pociesznej Wody.

Zdążyć przed zimą

Piątek, 20 października 2017 19:03

Na terenie gminy Mszana Dolna trwają prace inwestycyjne. Najwięcej z nich obejmuje infrastrukturę drogowo – mostową oraz kanalizację sanitarną. Wiele robót powinno zostać zakończonych jeszcze przed zimą.

Jesienne spotkanie emerytów i rencistów (zdjęcia)

Piątek, 20 października 2017 18:52

20 października przypada Europejski Dzień Seniora. W przeddzień tego święta, na jesienne spotkanie przy herbacie i muzyce, do kawiarni Zdrojowa w Rabce-Zdroju zaprosiła seniorów przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło w Rabce-Zdroju Zofia Grabowska.

Wrześniowe dary dla szkoły (zdjęcia)

Piątek, 20 października 2017 11:00

W Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej - ważny dzień dla pierwszoklasistów, ich wychowawcy i rodziców.

Burmistrz złożyła doniesienie do prokuratury na radnego Rafała Hajdyłę

Czwartek, 19 października 2017 17:27

Burmistrz Ewa Przybyło złożyła doniesienie do prokuratury na radnego opozycji Rafała Hajdyłę, szefa klubu "Nasze Miasto". Zarzuca mu poświadczenie nieprawdy - informuje "Tygodnik Podhalański".

Planujesz wymienić piec na ekologiczny? Przyjdź w sobotę do Amfiteatru w Rabce-Zdroju

Czwartek, 19 października 2017 16:56

W sobotę w rabczańskim amfiteatrze o godz. 15.00 rozpocznie się prezentacja nowoczesnych urządzeń grzewczych. Spotkanie z producentami ekologicznych kotłów i instalacji organizuje Urząd Miejski w Rabce-Zdroju.

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół przy ŚCRU (zdjęcia)

Czwartek, 19 października 2017 14:39

RABKA-ZDRÓJ: 18 października uroczyście obchodzono w Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym Dzień Edukacji Narodowej.

Zagórzanie na zjeździe szkół noszących imię Jana Pawła II (zdjęcia)

Czwartek, 19 października 2017 13:24

Nauczyciele i uczniowie szkół „papieskich” z terenu gminy Mszana Dolna odpowiedzieli na zaproszenie Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, Instytutu Dialogu Międzykulturowego oraz Stowarzyszenia Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej do wspólnego świętowania Dnia Papieskiego.

Troje uczniów z Rabki-Zdroju ze stypendiami Prezesa Rady Ministrów

Czwartek, 19 października 2017 10:50

Adam Fedor z Technikum Informatycznego w Zespole Szkół w Rabce-Zdroju, Gabriela Porada z I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju oraz Jadwiga Zięba z II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Rabce-Zdroju - tych troje uczniów znalazło się w gronie 307 z całej Polski, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Strona 1 z 763‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›