• Poniedziałek, 10 grudnia 2018
  • Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Informacje

Przewodniczący komisji wybrani

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:48

Już wiadomo, w jakich komisjach będą pracować rabczańscy radni i kto stanął na ich czele. Robert Skipiała, Aleksandra Koper, Paweł Rogowiec, Katarzyna Karkula i Dorota Majerczyk (na zdjęciu) - to nowi szefowie komisji.

Nowy autobus dla dzieci (zdjęcia)

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:33

W ośrodku dla niewidomych przy szkole św. Tereski w Rabce-Zdroju odbyła się uroczystość przekazania i poświecenia nowego autobusu.

Sylwester w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:21

Jak co roku, Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju organizuje sylwestra i powitanie nowego roku w amfiteatrze.

Wybory sołtysów, rad sołeckich i zarządów osiedli

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 10:57

10 lutego 2019 roku odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich w Chabówce, Ponicach i Rdzawce. Będą oni wybierani w drodze głosowania, które odbywać się będzie w godz. od 7 rano do 20 wieczorem w wyznaczonych lokalach wyborczych. Wcześniej, bo od stycznia, w Rabce-Zdroju odbywać się będą wybory osiedlowe, na których wybierani będą członkowie zarządów osiedli i przewodniczący.

Świąteczne paczki od PKPS-u

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 09:58

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju przygotował na święta Bożego Narodzenia dla swoich podopiecznych z 6 gmin paczki żywnościowe składające się z dziesięciu produktów: olej, cukier, szynka wieprzowa i drobiowa, powidło, koncentrat pomidorowy, makaron, mleko, filety rybne, fasolka biała.

Pierwsze tarcia w Radzie Miejskiej w Rabce-Zdroju

Niedziela, 9 grudnia 2018 19:27

Radni klubu Nasze Miasto, na czele którego stoi Marek Ciepliński, zarzucają radnym opozycji, że nie dotrzymują wspólnych ustaleń. Radni Piotr Ptak i Piotr Jakub Żółtek mieli w ostatniej chwili zmienić wspólne ustalenia dotyczące wynagrodzenia dla burmistrza Leszka Świdra.

II Bieg Mikołajów w Rabce - Zdroju (zdjęcia)

Niedziela, 9 grudnia 2018 12:51

7 grudnia mieszkańcy Rabki-Zdroju, pacjenci sanatoriów, dzieci i młodzież rabczańskich szkół oraz zaproszeni goście spotkali się w Parku Zdrojowym, aby kolejny raz wziąć udział w charytatywnym II Biegu Mikołajów.

Były starosta nie zostanie bez pracy

Niedziela, 9 grudnia 2018 12:03

Były starosta limanowski Jan Puchała pochwalił się podczas wizyty w Mszanie Dolnej, że obejmie niebawem ważne stanowisko.

Finalne roboty na moście w Rdzawce (zdjecia)

Sobota, 8 grudnia 2018 17:09

Rozpoczęło się asfaltowanie mostu w Rdzawce. Prace potrwają kilka dni. Decyzja o tym, kiedy most będzie przejezdny, zapadnie w przyszłym tygodniu. Na razie trwają finalne prace.

Sobotni spacer na Cmentarz Żydowski przy ul. Słonecznej (zdjęcia)

Sobota, 8 grudnia 2018 14:13

RABKA-ZDRÓJ: Odkąd cmentarz żydowski za szkołą św. Tereski został odnowiony, a dojście do nekropolii stało się wygodne, miejsce to stało dobrym punktem na sobotni lub weekendowy spacer z historycznym akcentem.

Strona 1 z 910‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›