• Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
  • Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

Informacje

Udar mężczyzny na Rabskiej Górze w Wielkanoc

Niedziela, 21 kwietnia 2019 18:06

W Niedzielę Wielkanocną około południa ratownik dyżurny Stacji Centralnej GOPR w Rabce-Zdroju odebrał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym w rejonie szczytu Rabskiej Góry nad Rabą Wyżną w Gorcach.

Alleluja!

Niedziela, 21 kwietnia 2019 08:25

Zdrowych, radosnych, spędzonych w gronie krewnych i przyjaciół Świąt Wielkanocnych - życzy Czytelnikom redakcja Gorczańskiego Portalu Informacyjnego Gorce24.pl.

Wierchy tracą punkty: Poprad odskakuje, a Jarmuta goni

Sobota, 20 kwietnia 2019 20:08

Wierchy Rabka-Zdrój zremisowały na wyjeździe z Laskovią Laskowa 1:1. Tylko jeden zdobyty punkt, zamiast trzech, zadziałał na korzyść największych rywali rabczan. Poprad Rytro wygrał swoje spotkanie i strącił Wierchy z pozycji lidera, a goniąca tę dwójkę Jarmuta Szczawnica, dzięki zwycięstwu, zbliżyła się do Wierchów na 4 punkty.

Święcenie koszyczków w Muzeum Orkana (zdjęcia i video)

Sobota, 20 kwietnia 2019 19:42

Setki mieszkańców Rabki-Zdroju, turystów i przyjezdnych zgromadziło się w południe w Wielką Sobotę przy zabytkowym kościółku na tradycyjnym święceniu koszyczków wielkanocnych. To drugie, po Konkursie Palm Wielkanocnych, święto regionalne związane z Wielkanocą, które cieszy się rosnącą popularnością i staje się świąteczną atrakcją miasta.

Świetlna reklama Rabki zniknęła z Patelni

Sobota, 20 kwietnia 2019 15:34

Zastąpiła ją reklama firmy Moliera 2. Taka była umową między tą firmą a Urzędem Miejskim w Rabce-Zdroju. Przez pierwszy miesiąc na Patelniach bezpłatnie wyświetlała się reklama Rabki-Zdroju, Teraz, zgodnie z umową, wyświetlać się będzie reklama firmy, która sponsorowała reklamę, a za kilka tygodni świetlna reklama "I love Rabka" wróci na swoje miejsce.

Adoracja Grobu Pańskiego (zdjęcia)

Sobota, 20 kwietnia 2019 11:00

W nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę członkowie Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Rabce-Zdroju pełnili honorową wartę przy Grobie Pana Jezusa w kościele św. Marii Magdaleny.

Nowy członek Rady Nadzorczej Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju

Piątek, 19 kwietnia 2019 21:59

Wiadomo już kto objął stanowisko członka Rady Nadzorczej Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju, zastępując na stanowisku Witolda Latuska, który został nowym dyrektorem lecznicy.

Zakłady Komunalne na cenzurowanym, czarne chmury nad prezes

Piątek, 19 kwietnia 2019 20:46

RABKA-ZDRÓJ: Burmistrz i radni nadal przyglądają się miejskim spółkom. O ile ocena działalności Zakładów Wodociągów i Kanalizacji Rabce-Zdroju jest pozytywna, o tyle Zakładów Komunalnych - kierowanych przez Marię Ponicką - już nie.

Siatkarze zagrali dla Ani (zdjęcia)

Piątek, 19 kwietnia 2019 16:07

W hali miejskiej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej – Gramy dla Ani. Organizatorem imprezy był Miejsko-Gminny Klub Siatkarski MSZANKA Mszana Dolna.

Nagrody i wyróżnienia dla filmów Marty i Cezarego Skrockich

Piątek, 19 kwietnia 2019 11:09

RABKA-ZDRÓJ: Marta i Cezary Skroccy ze Stowarzyszenia Lokomotywa od lat prowadzą w rożnych ośrodkach warsztaty animacji poklatkowej. W tym roku aż 3 ich filmy zostały nagrodzone w VI Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU.

Strona 1 z 955‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›