• Poniedziałek, 15 października 2018
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

Informacje

Zwycięstwo Wierchów

Poniedziałek, 15 października 2018 10:43

W wyjazdowym meczu V ligi Wierchy Rabka-Zdrój pokonały Skalnik Kamionka Wielka 2:0. Bramki dla rabczan strzelili Tymoteusz Chodźko i Kamil Lupa. Obie padły po asystach najskuteczniejszego zawodnika zespołu z Rabki-Zdroju Tomasza Ciećko.

Spotkanie ws. programu Czyste Powietrze w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 15 października 2018 08:00

Rabka-Zdrój przystąpiła do rządowego programu Czyste Powietrze. Spotkanie z mieszkańcami zainteresowanymi programem odbędzie się w kinie Śnieżka w dniu 15 października o godzinie 18.00. Czyste Powietrze, to program, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Rabka-Zdrój dostała świadectwo potwierdzające właściwości lecznicze klimatu

Niedziela, 14 października 2018 13:09

Wydał je miastu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Czy to oznacza, że powietrze w Rabce-Zdroju jest całkowicie czyste? Niekoniecznie.

Urząd (burmistrz) chwali się inwestycjami (zdjęcia)

Niedziela, 14 października 2018 12:54

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju wydał folder, w którym można znaleźć wszystkie najważniejsze inwestycje wykonane w naszym mieście i gminie w czasie mijających 3 kadencji, czyli kadencji burmistrz Ewy Przybyło.

Sprzęt dla strażaków (zdjęcia)

Niedziela, 14 października 2018 12:46

Strażacy z OSP Chabówka, Ponice i Rdzawka odebrali w Rabce-Zdroju sprzęt ratownictwa Funduszu Sprawiedliwości. Przekazali im go poseł Edward Siarka, prezes Zarządu Wojewódzkiego OSP i burmistrz Ewa Przybyło.

Uroczyste pożegnanie kom. Anny Pękały

Niedziela, 14 października 2018 12:38

W siedzibie Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem.

Łącznik w centrum miasta oddany do użytku

Niedziela, 14 października 2018 08:38

MSZANA DOLNA: Zakończyła się przebudowa łącznika – stary postój TAXI pomiędzy ul. Kolbego a ul. Starowiejską. Wykonano drogę z kostki betonowej, chodniki, parkingi oraz oświetlenie. Na tej drodze wykonano również kanalizację deszczową.

Szanowni Wyborcy! W dniu wyborów macie władzę i przywilej zdecydowania o przyszłości naszej gminy. Wykorzystajcie to i zmieniajmy Rabkę wspólnie (MATERIAŁ PROMOCYJNY)

Piątek, 12 października 2018 21:28

Z Leszkiem Świdrem – kandydatem na burmistrza Rabki-Zdroju rozmawiała Barbara Rapacz.

Kandydat zawisł na drzewie

Piątek, 12 października 2018 21:16

CHABÓWKA. Naszym czytelnikom nie podobają się sytuacje, gdy plakaty wyborcze kandydatów na burmistrza, na radnych również, przybijane są byle gdzie. Najgorzej, gdy wiszą na drzewach. Negatywny przykład mamy na zdjęciu obok.

KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany! (MATERIAŁ PROMOCYJNY)

Piątek, 12 października 2018 15:02

We wrześniu ruszyła kampania społeczno-edukacyjna „KOCHASZ? OdWAŻ się na zmiany”, której organizatorami są Polskie Centra Dietetyczne. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na rosnący problem otyłości wśród dzieci. Naukowcy alarmują bowiem, iż obecnie na całym świecie otyłych jest już ponad 124 miliony dzieci i młodzieży.

Strona 1 z 886‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›