• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Kanalizacja na ul. Słonecznej - ciąg dalszy

Data: 16 maja 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 705

MSZANA DOLNA: Rozpoczęła się budowa dalszej części kanalizacji na ul. Słonecznej. Całkowita długość kanałów grawitacyjnych kanalizacji sanitarnej w ramach niniejszego zadania wynosi ok. 2185,0 m.

Włączenie projektowanego kanału do istniejącej kanalizacji sanitarnej nastąpi w obrębie działki nr 5077, do wybudowanej w roku ubiegłym przepompowni ścieków, która przesyła je pod dnem Mszanki do kanału głównego, który dostarczy je do oczyszczalni ścieków w Mszanie Dolnej.

Do budowanej kanalizacji zostanie przyłączonych 21 gospodarstw domowych, a także umożliwi przyłącz nowo budowanych w tym rejonie domów. Przewidywana ilość ścieków odprowadzanych z Miasta Mszana Dolna będzie wynosiła około 623 805,00 m3/rok. Wartość inwestycji to około 870 000 zł.

Źródło: UM Mszana Dolna

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »