• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Pomóżmy Monice Wsolak zostać Miss Małopolski

Data: 17 maja 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 2332

Monika Wsolak z Raby Niżnej, Zagórzańska Miss 2016, zakwalifikowała się do finału konkursu na Miss Małopolski.

Każdy z nas może mieć swój udział w założeniu jej korony i uzyskaniu przez nią zaszczytnego tytułu Miss Publiczności - wystarczy tylko wysłać SMS o treści MPM.05 pod numer 7168. Koszt takiego SMSa to 1.23zł; można wysłać więcej niż jeden SMS.

Tytuł "Miss Publiczności Małopolski" zapewni laureatce awans do ćwierćfinału Miss Polski 2018.

Casting na Miss Małopolski odbył się w kwietniu, w Browarze Trzy Korony w Nowym Sączu. Jury konkursowe wybrało spośród wielu dziewcząt z całej Małopolski 14 kandydatek do tytułu Miss Małopolski; ostatecznie w konkursie udział bierze tylko 10 z nich.

Finalistki konkursu piękności co dwa tygodnie przyjeżdżały do Nowego Sącza na kilka dni aby wziąć udział w przygotowaniach i intensywnych próbach do wyborów. Gościł ich Hotel Ibis Styles.

Organizatorem konkursu Miss Małopolski jest Joanna Durlak. Zajęcia choreograficzne prowadzi Karolina - tancerka, manager fitness, trener personalny. Kinga Choma, Miss Małopolski z ubiegłych lat i finalistka Miss Polski, pomaga dziewczętom i udziela im cennych rad.

Finał konkursu na Miss Małopolski odbędzie się 26 maja b.r., w nowosądeckiej Galerii Trzy Korony. Kandydatki do tytułu wystąpią w 5 stylizacjach. Będą to sukienki ze sklepów: Moda Na Polskie, Medicine, Top Secret oraz strojach kąpielowych od Esotiq i piżamach z Triumph’a. Makijaż wykonają stylistki z drogerii Douglas.

Nasza finalistka, Monika Wsolak, po ukończeniu szkoły postanowiła wylecieć do Turcji i spełnić się jako modelka. Pracowała tam przez 3 miesiące; brała udział w sesjach dla tamtejszych marek odzieżowych i wystąpiła w epizodzie krótkiego filmu tureckiego reżysera. W czasie wolnym miała okazję zwiedzić piękne miasto Istambuł.

Magda Polańska, fot. www.dts24.pl, www.ambasadamarek.pl

Komentarze

zzz
22.05.2018 07:48
IP: 83.7.157.154

Fajna...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »