• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Kolejna retransmisja w kinie Śnieżka

Data: 11 lipca 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 886

RABKA-ZDRÓJ: „Amore – mój hołd dla miłości” - to tytuł koncertu André Rieu z Orkiestrą Johana Staussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi, którego retransmisję 2 sierpnia o godz. 20.00 przeprowadzi kino Śnieżka.

Koncert ten to pokłosie albumu artysty pt. „Amore”, w którym zawarł on swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Kino "Śnieżka" przeprowadzi retransmisję koncertu, który odbył się 7 lipca w Maastricht, skąd pochodzi André. Jest to prawdziwa gratka dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa). Bilety w cenie 30 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe) do nabycia w kasie kina "Śnieżka".

Źródło: materiały prasowe

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »