• Sobota, 24 października 2020
  • Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

Informacje

Złota Rączka - remonty domów i mieszkań, wykończenia, przeprowadzki i transporty oraz usługi spawalniczo-ślusarskie (reklama)

Data: 2 września 2020, Środa / Ilość wyświetleń: 2089

MARKBUD to firma, którą tworzą ludzie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej na rynku polskim i niemieckim. Firma oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych, ale też ślusarskich i spawalniczych. Dysponuje odpowiednim sprzętem, wiedzą i praktyką.

Na życzenie klienta firma wykonuje wszelkie niezbędne prace przy przebudowie i remoncie domów i mieszkań, najrozmaitsze prace wykończeniowe typu: malowanie, kładzenie płytek, paneli, tapet, montaż mebli, drobne przebudowy i naprawy, montaż okien i drzwi, renowacje, usuwanie wilgoci oraz inne usługi, do których potrzebny jest ktoś z wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Firma posiada również duże doświadczenie w ślusarstwie i spawalnictwie. Przyjmuje zlecenia na wykonanie bram, furtek, kojców czy ogrodzeń. Oferuje spawanie mig-mag i aluminium.

W ofercie firma posiada również montaż tarasów z drewna, cyklinowanie, usuwanie wilgoci oraz kompleksową obsługę terenów zielonych, łącznie z wycinką drzew.

Swoje usługi świadczymy na terenie Rabki-Zdroju, okolicznych gmin i Podhala.
Cechujemy się fachowością i kompetencją, a kierujemy - terminowością.

Jeśli szukasz fachowca, to dobrze trafiłeś. Zadzwoń i dowiedz się szczegółów.

Telefon: 18 30 00 357 lub 661 525 812

Materiał promocyjny.

Galeria zdjęć