• Imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława
Wiadomości
Data: 25 września 2014, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1289

Wysokie miejsca zawodników Witowa w zawodach na nartorolkach

Narciarze LKS Witów Mszana Górna po ciężko przepracowanych wakacjach (obozy w Pogorzelicy, Zakopanem i Szczyrbskim Plesie) udanie startowali w zawodach na nartorolkach. W niedzielę, 21.09, podczas Pucharu Śląska w Biegach na Nartorolkach zajęli wysokie miejsca.

Juniorzy starsi: Marta Jania – 4 miejsce, Grzegorz Kościelniak – 5 miejsce, Michał Skowronek – 8 miejsce.

Juniorki młodsze: Klaudia Kołodziej była 3, dzięki czemu została powołana do Kadry Narodowej B i niedługo wyjedzie na obóz na śniegu.

Impreza w Marklowicach była bardzo mocno obsadzona; wystartowała w niej cała krajowa czołówka (oprócz Justyny Kowalczyk). Zawody na nartorolkach nigdy nie były specjalnością zawodników LKS Witów Mszana Górna, dlatego tak wysokie miejsca, jakie zajęli w nich sportowcy z tego klubu, pozwalają żywić nadzieję na dobre wyniki w sezonie zimowym.