Informacje

Sylwia Basta zagrała w Rabce-Zdroju na Dzień Kobiet (film - zobacz i posłuchaj jak śpiewa)

Data: 9 marca 2012, Piątek / Ilość wyświetleń: 2830

Czwartkowy koncert pieśniarki i gitarzystki Sylwii Basty "Silvany" w kinie Śnieżna z okazji Dnia Kobiet został bardzo ciepło przyjęty przez niezbyt liczną, ale spragnioną "lepszej muzyki" publiczność. Charyzmatyczna artystka z Waksmunda koło Nowego Targu, laureatka licznych konkursów piosenki poetyckiej, zaprezentowała własne interpretacje piosenek m.in. Agnieszki Osieckiej, Jaromira Nohavicy, Anny Jantar, Marka Grechuty i Karela Kryla.

Występem Sylwii Basty w kinie Śnieżka Stowarzyszenie Lokomotywa zainaugurowało tu swoją działalność artystyczną - koncert odbył w środkowym pomieszczeniu, w którym mieści się m.in. barek, a w którym stowarzyszenie zamiera stworzyć scenę Cafe-Club. Na razie w rozwinięciu działalności w kinie przeszkadzają niskie temperatury na zewnątrz. Budynek jest wyziębiony i trudno go nagrzać, nie pomaga w tym także stara instalacja CO. Lokomotywa zapewnia jednak, że w kinie więcej się będzie działo, gdy tylko nadejdą cieplejsze dni.
Sponsorem koncertu była Kasa Stefczyka Oddział w Rabce-Zdroju.
(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Trzmiel Gorzelak
12.03.2012 18:18

Tak piękny głos ,świetnie zaśpiewała ostatnio w Waksmundzie, w hołdzie dla Majora Józefa Kurasia oraz jego podkomendnych z oddziału "Błyskawica"

rabkazdrojfree@pablopicaso
09.03.2012 22:28

..niesamowity głos...piękna kobieta)...rozgrzała nas bardzo gorąco...mimo zimowego wieczoru...no i kino..jednak to miejsce ma urok..to coś..czego w Rabce brakowało i brakuje)...frekwencja nie powaliła,może ludzie są mnie już romantyczni,ale pamiętam koncert M Grechuty,w tym samym miejscu...i tez nie było za ciasno..ale za to bardzo osobiście i klimatyczne)..no i na koniec doczekałem się.....Sarajewa..Nohavicy)...piękne było....dawno takiego głosu nie słyszałem,polecam.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »