• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Etap wojewódzki konkursu języka niemieckiego

Data: 12 stycznia 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 1056

W I Liceum Ogólnokształcącym im. E. Romera w Rabce-Zdroju przeprowadzony został etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego PSNJN dla szkół gimnazjalnych LUST AUF LESEN.

Jego wynik zdecyduje o zakwalifikowaniu uczestników konkursu do etapu ogólnopolskiego w Goethe Institut Warszawa. Organizatorem etapu regionalnego było Koło Jordanów/Oddział Katowice PSNJN oraz I LO im. E. Romera w Rabce-Zdroju.

Źródło: organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »