• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Jan Ziobro podaje przykłady, gdy był dyskryminowany przez trenerów

Data: 12 stycznia 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 2302

Skoczek narciarski ze Spytkowic opublikował drugie nagranie na Facebook'u, w którym informuje o przykładach z 2016 roku, kiedy mimo dobrych wyników nie został dopuszczony do startu w zawodach. To kolejna odsłona sporu naszego skoczka z Polskim Związkiem Narciarskim.

Tydzień temu Jan Ziobro poinformował, że zawiesza karierę sportową. Jak powód podał dyskryminację, poniżanie i próbę zniszczenia go jako zawodnika. Chodzi przede wszystkim o sytuacje, gdy będąc w formie by pomijany przy ustalaniu składu na zawody w skokach narciarskich. W opublikowanym wczoraj nagraniu podał dwa przykłady takiej sytuacji:


Wypowiedzi Ziobry skomentował Adam Małysz. - Jeśli on chce zdziałać coś walką, jaką teraz toczy, to może się przeliczyć. Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje. Niech powie dokładnie - którzy trenerzy? Horngacher? Zidek? Mateja? Sobczyk? Jedno drugiego się nie trzyma. Dlaczego wtedy, kiedy czuł, że jest dyskryminowany, nie przyszedł do trenera? - powiedział dyrektor i koordynator od skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

(mr)

Komentarze

andrzej
16.01.2018 18:45
IP: 185.174.114.108

Ma odwagę głośno mówić . Może dzięki takim ludziom w naszej Ojczyznie będzie normalnie .

królik
15.01.2018 16:20
IP: 83.19.224.230

Zaraz będzie płakał, że rynek meblowy go dyskryminuje i poda przykłady klientów i kontrahentów którzy wybrali inne meble niż jego. Podobno Związek Meblarstwa Polskiego już szykuje odpowiedź.

DzianisSAN
13.01.2018 13:48
IP: 83.10.169.222

JASIEK A TATA WIE, ŻE TY TAKIE GLUPOTY GADASZ?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »