• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Wybierasz się na mszę z prezydentem w kościele św. Marii Magdaleny? Przeczytaj

Data: 12 lutego 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2008

RABKA-ZDRÓJ: O godz. 17.30 w kościele św. Marii Magdaleny odprawiona zostanie msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej i śp. pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich. Weźmie w niej udział prezydent Andrzej Duda. Co ważne, nabożeństwo jest otwarte dla wszystkich, ale ci, którzy się wybiorą na nie, muszą liczyć się z utrudnieniami.

Kościół zostanie otwarty już o godz. 15.30. Władze parafii informują, że lepiej przyjść dużo wcześniej, żeby zająć miejsce. Wcześniej trzeba będzie się poddać szczegółowej kontroli przy wejściu do świątyni. Nie wolno mieć przy sobie żadnych narzędzi czy niebezpiecznych przedmiotów, dużych toreb, telefonów czy metalowych przedmiotów. Można mieć klucze do domu czy samochodu. Wstęp jest wolny - nie ma wejściówek.

(mr)

Komentarze

OjciecDyrektor
12.02.2018 13:05
IP: 91.231.23.156

A portfel się przyda ?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »