• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Rozbierają dwupasmówkę w Chabówce (zdjęcia)

Data: 14 maja 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 3267

Robotnicy rozebrali fragment dwupasmówki, od strony Krakowa, przed wiaduktem w Chabówce.

To kolejny etap prac związanych z budową nowe drogi ekspresowej z Lubnia do Chabówki. To własnie tu, przed wiaduktem w Chabówce, nowa zakopianka będzie łączyć się z istniejącą już dwupasmówką do Rdzawki.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Pytacz
15.05.2018 06:09
IP: 46.134.30.105

Czy tylko ja zauważyłem, że parowozy wykraczające i wyjeżdżające ze skansenu z jednej strony kopcą równo, a z drugiej strony jak sprejem?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »