• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

Piotr Ceklarz po raz drugi spróbował swoich sił w teleturnieju

Data: 17 maja 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1341

Piotr Ceklarz, student z Kasiny Wielkiej, wystąpił w popularnym programie telewizyjnym „Jaka to melodia?” W pierwszym odcinku udało mu się zakwalifikować do 4 rundy. Niestety, nie odgadł trzech z siedmiu finałowych piosenek. Swoją przygodę zakończył na 3 rundzie.

- Pierwszy swój występ w telewizji miałem już pół roku temu, w październiku, w tym samym programie – informuje kasinianin. - Prawdopodobnie za pólłroku wystąpię znowu, aby spróbować w końcu wygrać. To było moje marzenie, aby spróbować swoich sił w tym właśnie programie. Lubię muzykę, mam dużo płyt, lubię nowe wyzwania, stąd decyzja, aby zweryfikować swoją wiedzę – dodaje Piotr. -Teraz już wiem, że nie liczy się tutaj tylko wiedza i szybki refleks, ale o wygranej decyduje przede wszystkim odrobina szczęścia…

Piotr Ceklarz to kolejny mieszkaniec gminy Mszana Dolna, który zdecydował się na udział w tym teleturnieju. Wcześniej do muzycznej rywalizacji zgłosiła się m. in. Maja Macuga z Raby Niżnej i Piotr Kowalik z Olszówki. Czym „Jaka to melodia?” przyciąga swoich uczestników?

- Jeśli chodzi o program to mam same pozytywne emocje – podkreśla Piotr Ceklarz. - W trakcie realizacji nagrania programu panuje bezstresowa, miła i ciepła atmosfera. Ekipa, która prowadzi program, to profesjonaliści. Podsumowując - to bardzo ciekawe doświadczenie.

Bogusława Ceklarz, FB Piotra Ceklarza

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »