Informacje

Zakopianka z Rdzawki do Nowego Targu jednak powstanie? (wizualizacja)

Data: 23 czerwca 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 8603

Choć budowa nowej zakopianki na odcinku z Lubnia do Chabówki nie osiągnęła jeszcze nawet półmetka, rząd zaczyna poważnie myśleć o budowie dalszego etapu, czyli nowej zakopianki z Rdzawki do Nowego Targu.

W poniedziałek 26 czerwca w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie minister infrastruktury i środowiska Andrzej Adamczyk podpisze dwa programy inwestycyjne. Są to aneksy do programów inwestycyjnych : obwodnicy Zabierzowa w ciągu DK 79 oraz odcinka „ Zakopianki „ Rdzawka – Nowy Targ.

Podpisanie dokumentu dla obwodnicy Zabierzowa w ciągu DK 79 pozwoli na ogłoszenie przetargu, na koncepcję programową . Decyzja środowiskowa w przypadku tej inwestycji jest prawomocna i ostateczna.

Podpisanie aneksu do programu inwestycyjnego dla budowy drogi dwujezdniowej z Rdzawki do Nowego Targu przywróci możliwość przygotowania projektu budowlanego, uzyskania decyzji ZRID i realizację inwestycji. W przypadku tej inwestycji jest także decyzja środowiskowa.

Źródło: GDDKiA w Krakowie


Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=rgQkIOSZOjk&t=96s

Komentarze

Michał
23.06.2017 23:15

No ale to wizualka z 2012 roku. Nie ma co pokazywać.

brawo Wy
23.06.2017 22:30

Dziękujemy pani Elżbiecie Bienkowskiej za środki na budowę zakopianki do Chabówki teraz niech PiS zrealizuje swoje deklaracje o budowie do Nowego Targu

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »