Informacje

Dom handlowy Dominik do sprzedania

Data: 7 września 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 5135

W serwisie otodom.pl pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży budynku centrum handlowo-usługowego Dominik przy ulicy Zakopiańskiej w Rabce-Zdroju.

3-piętrowy budynek wybudowany w 2000 roku, a oddany do użytku trzy lata później, w którym mieści m.in. supermarket Carrefour i wiele innych mniejszych sklepów i punktów usługowych, wyceniony został na 7,5 miliona złotych.

Budynek wystawił na sprzedaż PKO Leasing S.A. z siedzibą w Łodzi.

(mr)

Komentarze

normalny
16.09.2017 19:33

Dokładnie Nie znacie człowieka, nie znacie sytuacji, nie macie generalnie bladego pojęcia a osądzacie. Taka natura ... osądzić a później się zastanawiać !! Nienawiść i głupota.

Jas
16.09.2017 09:31

Mi się wydaje że jest teraz bogatszy niż wszyscy i śmieje się z tego... Wszyscy odrazu że bankrut i dziad. Zazdrościcie pewnie.

Normalny!!
16.09.2017 09:15

Taka jest właśnie Rabka i ludzie w niej. Wredni i fałszywi. Cieszycie się z czyjegoś nieszczęścia. Jeden drugiemu kopie dołki pod nogami. Dlatego wyjechaliśmy z tego obludnego miasta z dała od paskudnych rabczanskich mord!!! Dziad polynal to pewnie tekst jeszcze gorszego dziada !! Skąd wiesz dziadu może on teraz jest bogatszy od was wszystkich razem... Haha

pol
09.09.2017 23:38

jeszcze szpital Rabczański powinien iść na sprzedaż lub do likwidacji najgorsza opieka wybiórczo traktowani pacjęci jak masz znajomości to nie musisz czekać na badanie a jak nie masz to ci przekładają przez 3 miesiące i jeszcze mają pretensje jak się upomniesz o swoje zwłaszcza na chirurgi pielęgniarki zachowują się jakby co najmniej były włścicilami tego oddziału ;

Bywalec baru u Wladka
09.09.2017 13:35

Taka wlasnie jest Polska, ci ludzie cale zycie prowadzili legalne interesy i zawsze jak trza bylo komus pomóc to nigdy nie odmowili a teraz kiedy powinni odejsc na zasluzona emeryturę niestety zbankrutowali. Sam mam taki problem i na prawdę nikomu nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Wiec emeryt zastanow sie co piszesz.

lian
08.09.2017 12:47

Sam budynek koszmarnie brzydki i może tyle niewart, ale lokalizacja bardzo dobra. Patrząc z lotu ptaka jest to dokładnie samo centrum Rabki-Zdroju.

stefan
07.09.2017 21:06

biznesy się sypią w Rabce

tutejszy
07.09.2017 18:56

Nie ma się miedzi to się na tyłku siedzi...

emeryt
07.09.2017 18:31

no i dziad popłynął ...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »