Informacje

Bogdan ma talent

Data: 11 września 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 3446

Wiele pochwał od Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej i Agustina Egurroli zebrał Bogdan Nawara z Olszówki za swój wokalny występ z orkiestrą Baczków.

Orkiestrę Baczków, a z nią mieszkańca gminy Mszana Dolna Bogdana Nawarę, można było obejrzeć i posłuchać w sobotę, 9 września, w popularnym programie telewizyjnym „Mam Talent”.

„Mega sztos” - ich popis, za który otrzymali 3XTAK, podsumowała Agnieszka Chylińska.

Jaki utwór zagrała kapela? Co dokładnie powiedzieli jurorzy? – tego można się dowiedzieć wchodząc w link:
http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/mam-talent-ta-orkiestra-zaskoczyla-jurorow-mega-sztos,1657673.html

Magda Polańska, fot. Facebook

Komentarze

Rabion
13.09.2017 11:03

Justin bibber z Olszowki a to dobre.... szczerze żenada ale zycze powodzenia na wielkich scenach

Siaki
11.09.2017 23:09

Wiele pochwał... Talent ma orkiestra, wokalista wzbogacil ich tylko swoim glosem, ale uznanie dla mlodziezy za to jak graja!

taki
11.09.2017 11:58

Szanowna pani z działu kultury. To nie jest kapela, tylko orkiestra.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »