• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Katarzyna Rogowiec z Kryształową Kulą Pucharu Świata!

Data: 27 marca 2012, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1938

Rabczanka Katarzyna Rogowiec wygrała Puchar Świata w biegach narciarskich osób niepełnosprawnych sezonu 2011/2012. Kryształową Kulę za ten triumf odebrała dziś w fińskim Vuokatti.

- Kryształowa Kula w moim posiadaniu. Kiedy wzięłam ją w ręce i spojrzałam na czerwone punkty na globie w miejscach, w których w tym sezonie walczyłam o punkty, wróciły wspomnienia. Były trudne grudniowe biegi w Norwegii, w Sjusjoen, gdzie w ślad za zawodnikami Pucharu Świata FIS przyszło i nam się ścigać. Potem był wyjazd do USA i 2 Puchary: 1 w stanie Wisconsin, w Cable, a 2 w stanie Minesota, w Minneapolis. Cudowni Polacy tam poznani… I jestem w Vuokatti, punkt ten będzie dla mnie szczególny - to tutaj postawiłam kropkę nad "i” :) Serdecznie pozdrawiam, Kaśka - napisała do nas późnym popołudniem Kasia Rogowiec. Gratulujemy!

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

abecadlo
29.03.2012 05:16
IP: 93.96.134.187

GRATULACJE !!!

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »