• Poniedziałek, 10 grudnia 2018
  • Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Informacje

Naprawa zakopianki w Rabce-Zdroju

Data: 3 listopada 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 2783

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w poniedziałek ruszy awaryjna naprawa uszkodzonej nawierzchni zakopianki w Rabce-Zdroju.

Roboty prowadzone będą do 8 listopada. W miejscu robót obowiązywał będzie ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości do 50 km\godz.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »