• Środa, 16 stycznia 2019
  • Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Informacje

UKS Zenit wicemistrzem powiatu (zdjęcia)

Data: 12 stycznia 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 796

Na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej zorganizowano rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach wiekowych U-12 i U-11. W roczniku 2007 – U11 w turnieju udział wzięło aż 11 drużyn. Wśród nich zawodnicy UKS ZENIT Kasinka Mała, którzy po pokonaniu Płomienia Limanowa 2:0, Bonito Mszana Dolna 4:0 i remisie 0:0, a potem zwycięstwie w karnych w półfinale z Halnym Kamienica 2:2 (2:1), weszli do finału.

Tu przegrali jednak z Sokołem Słopnice 1:4 i ostatecznie zajęli drugie miejsce.

Skład drużyny UKS ZENIT Kasinka Mała: Jan Wydra, Michalak Michał, Stożek Dawid, Michalak Karol, Kotarba Damian, Przemysław Stożek, Mucha Michał, Adamczyk Mateusz, Ceklarz Radosław.

Mateusz Dąbrowa, oprac. (mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »