• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Rabkoland 2018 - zaskoczy mnóstwem atrakcji! (materiał promocyjny) (zdjęcia)

Data: 10 lutego 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 5486

Skałuchy, Góralska Dżungla, nowe strefy tematyczne, a także dachy rodem z Disney World – Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland z rozmachem wkroczy w sezon 2018! Zmiany zobaczymy niemal w każdym zakątku parku: zachwycone będą nie tylko dzieci, wiele atrakcji sprawi, że opiekunowie będą równie oczarowani.

Rabkoland otworzy sezon, tradycyjnie już, w ostatnią sobotę kwietnia. Park zaskoczy swoich gości nie tylko nowymi atrakcjami, ale przede wszystkim nową strategią: większość atrakcji zostanie połączonych w różne strefy tematyczne, dzięki czemu zabawa w Rabkolandzie zamieni się w bajkową wędrówkę.

Góralska Dżungla

Największą nowością 2018 roku będzie strefa tematyczna „Góralska Dżungla” – kraina, która została odnaleziona gdzieś w jaskiniach Lubonia. W Góralskiej Dżungli zamieszka lud Skałuchów – góralskich krasnoludów, którzy na co dzień urzędują pod górą wiodąc spokojne i pracowite życie. Nowa strefa znajdzie się w miejscu Pałacu Strachów – atrakcji, która została zdemontowana w październiku 2017 roku. - Wiemy, że dla naszych stałych bywalców zniknięcie Pałacu może być dużym zaskoczeniem, dlatego już dzisiaj chcemy zapewnić, że na jego miejscu znajdzie się największa atrakcja „Góralskiej Dżungli” – kolejka, która pokona ponad stu metrową trasę, przejeżdżając przez krainę pełną zaklętych w kamienie egzotycznych zwierząt. Podróż zakończymy wjazdem do tunelu, w którym na zwiedzających czekać będzie szczęśliwe zakończenie prezentowane za pomocą filmu animowanego– mówi Piotr Wiecha, właściciel Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju.

W Góralskiej Dżungli stanie mnóstwo nowych atrakcji. Najwyższa z nich – 10-metrowa wieża swobodnego spadania związana jest tajemniczą historią odnalezionego w jaskiniach Lubonia ludu Skałuchów. O czym mowa? Dowiemy się tego już pod koniec kwietnia!

W strefie znajdą się także tryskające fontanny i plujące totemy, które zapewnią chłód w letnie upalne dni. W strefie karmić będzie znana już gościom Pizzeria pod Młynem, która w zupełnie nowym anturażu znajdzie się w Dżungli.

Szalony Klaun i Dolina Trzmiela

Zmiany, które zajdą w Parku będzie można zobaczyć tuż po przekroczeniu bramy. Na prawo od wejścia swoje królestwo dostanie Szalony Klaun, który rozbawi wszystkich: od najmłodszych do najstarszych. Zwiedzanie razem z nim odnowionych atrakcji: Wieży Eiffela, która stanie się torem dla kaskaderskich popisów maluchów, czy Odwrócony Dom, w którym zamieszka Klaun, sprawi, że zabawa będzie prawdziwie rodzinna. W strefie pojawi się także Tajemniczy Znak – pochłaniacz emocji dla dzieciaków. Otwarta w 2017 roku Dolina Trzmiela zostanie powiększona i nieco przearanżowana. Znajdą się w niej miejsca do odpoczynku, a także basen z piłeczkami.

Rabkoland inwestuje w atrakcje

Nowe strefy i tematyzacja to nie jedyne zmiany, które zagoszczą w Rabkolandzie w 2018 roku. W Parku pojawią się nowe toalety, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz Pokój Rodzica, który jest owocem konsultacji, jakie przeprowadzono w sierpniu 2017 roku z rodzicami odwiedzającymi Rabkoland. Gości cieszyć będzie dużo nowej zieleni, a także mnóstwo sztucznych palm oraz pokryć dachowych z tzw. palmexu, który m.in. na masową skalę użyty został w otwartej w tym roku krainie Avatara w amerykańskim Disney World.

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland planuje rozpocząć działalność 28 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 i rozpocznie tym samym wyjątkowo długą w tym roku Majówkę.

Materiały prasowe

Komentowanie niedostępne

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »