• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Książka kompanem na ferie

Data: 14 lutego 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 622

W przededniu ferii zimowych uczniowie klasy 5a Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej z Ewą Ṡlagą odwiedzili miejscową Bibliotekę Publiczną. Dzieci wypożyczyły sobie ciekawe książki na czas zimowej kanikuły.

- Mam nadzieję, że oddając się zasłużonemu wypoczynkowi - nie zabraknie dzieciom śniegu i ochoty na dobrą lekturę – podkreśla bibliotekarka. Przez okres ferii Biblioteka będzie czynna.

Elżbieta Ciężadlik / materiały szkolne

Komentarze

bibliofil
19.02.2018 21:58
IP: 176.115.246.9

Niesamowite!? Uczniowie odwiedzili bibliotekę publiczną i pożyczyli książki. Co na to biblioteki szkolne; w których uczniowie pożyczają codziennie książki. Może również mają o tym informować na stronach internetowych?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »