• Poniedziałek, 15 października 2018
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

Praca

Pracowników Produkcji i Utrzymania Ruchu

Poniedziałek, 15 października 2018

Dubiel Vitrum, producent szkła i luster z siedzibą w Rabce-Zdroju zatrudni:
- operatora centrum obróbczego do szkła CNC,
- operatora maszyn do obróbki mechanicznej szkła (szlifierz-fazowacz)
- pracownika utrzymania ruchu.

Zgłoszenia na adres mailowy lub osobiście w sekretariacie firmy ul. Kilińskiego 74a, Rabka-Zdrój, telefon 18 26 913 70 lub 18 26 77 717.

Doświadczenie nie jest wymagane, pełne ubezpieczenie ZUS, fundusz świadczeń socjalnych, najwyższe standardy BHP
(Dubiel Vitrum jest laureatem konkursu „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej” PIP)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”

ZLECENIE DLA OPIEKUNA /OPIEKUNKI ZA 1400 EURO + 400 EURO PREMII! / praca w Niemczech opieka

Niedziela, 14 października 2018

ZLECENIE DLA OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI ZA 1400 EURO /MIESIĄC + 400 EURO PREMII!

Stawka: 1400 EURO + DO 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ

Lokalizacja: 01796 Dohma/Pirna

Podopieczna (80 l.) jest po udarze, cierpi na zniedołężnienie i demencję.
Starsza Pani ma otwarte rany na nogach którymi codziennie się zajmuje Pflegedienst.
Seniorka dobrze się komunikuje, orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona.
Porusza się z pomocą rollatora, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu.
Pani wymaga też pomocy podczas przebierania się i kąpieli. Noce z reguły przesypia, bierze tabletki nasenne.
Korzysta z usług fizjoterapeuty, który przyjeżdża do domu. Obiady są zamawiane.

Obowiązki Opiekunki/Opiekuna: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka sama na wsi w domu jednorodzinnym.
Do dyspozycji Opiekunki lub Opiekuna jest osobny pokój z łazienką i internetem, a także rower.
Raz w tygodniu przychodzi osoba, która robi zakupy spożywcze.