• Wtorek, 16 października 2018
  • Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

Informacje

Bogactwo Rabczańskiego Uzdrowiska - Źródło Płynące z natury (ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

Czwartek, 4 października 2018 09:52

Rabczańska Solanka to naturalna woda lecznicza chlorkowo - sodowa (solanka), jodkowa, eksploatowana z „rabczańskich złóż” przez Zakład Górniczy działający przy Uzdrowisku Rabka S.A.

Otwarto nowy obiekt ośrodka wychowawczego w Mszanie Dolnej (zdjęcia)

Środa, 3 października 2018 19:22

Na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej powstał komfortowy, trzykondygnacyjny budynek. Urządzono w nim m.in.: internat, kuchnię wraz ze stołówką, salę teatralną oraz bibliotekę.

Ruszają spotkania wyborcze z kandydatami na burmistrza

Środa, 3 października 2018 18:19

RABKA-ZDRÓJ: Kandydaci są gotowi na spotkania z mieszkańcami. Pierwszy z kampanią bezpośrednią ruszył Leszek Świder z Rdzawki.

Kino Śnieżka nie wyświetla filmu Kler

Środa, 3 października 2018 17:56

RABKA-ZDRÓJ: Akcja na Facebooku ""Chcemy wyświetlenia filmu Kler w Rabce!" ma coraz większe grono zwolenników.

To już czwarty bieg z odblaskami (zdjęcia)

Środa, 3 października 2018 12:25

Tradycyjnie na Placu Św. Faustyny przy parafii Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej zebrała się silna grupa gotowa odpowiedzieć na zaproszenie Straży Miejskiej - by dać przykład i zaświecić odblaskiem.

Jubileusz z arcybiskupem (zdjęcia i video)

Wtorek, 2 października 2018 18:30

Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju obchodzi jubileusz 40-lecia erygowania Parafii. Z okazji rocznicy mszy świętej odpustowej przewodniczył arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Koniec zbiórki dla pogorzelców

Wtorek, 2 października 2018 18:28

RABKA-ZDRÓJ: Burmistrz Ewa Przybyło i kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju Barbara Łopata informują, że zbiórka da pogorzelców z willi Pod Aniołem dobiegła końca.

Podziękowania na koniec kadencji (zdjęcia)

Wtorek, 2 października 2018 18:26

MSZANA DOLNA: Burmistrz i Rada Miasta wzięli udział w uroczystej mszy świętej i sesji z okazji święta patrona miasta - św. Michała Archanioła. Ostatnie posiedzenie Rady Miasta Mszana Dolna było też okazją do wzajemnych podziękowań za pracę na rzecz miasta w ostatnich czterech latach.

Turniej deblowy rozstrzygnięty (zdjęcia)

Wtorek, 2 października 2018 16:10

Na kortach tenisowych w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju dokończono 40. Mistrzostwa Rabki-Zdrój w tenisie ziemnym. W poprzedni weekend, ze względu na pogodę rozegrano tylko gry singlowe, a gry deblowe przeniesiono.

Nabór uczestników szkolenia w ramach projektu pn. Nowa era komputera-poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług przez mieszkańców Gminy Raba Wyżna (Ogłoszenie płatne)

Wtorek, 2 października 2018 16:09

Wójt Gminy Raba Wyżna ogłasza nabór uczestników szkolenia w ramach projektu pn. ” Nowa era komputera- poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług przez mieszkańców Gminy Raba Wyżna”.